Zabawy edukacyjne dla małych dzieci online

Zabawy edukacyjne dla małych dzieci online

Witaj w strefie rodzica serwisu eduzabawy.pl

Serwis zawiera gry i zabawy edukacyjne wspomagające rozwój intelektualny małych dzieci. Głównym celem serwisu jest rozwinięcie w dziecku nawyku uczenia się dla siebie, a nie dla innych. Rejestracja w serwisie jest darmowa i umożliwia korzystanie z pierwszych poziomów trudności.

Na skróty

Wprowadzenie - krótki opis głównych zalet serwisu

Opis zabaw - krótki opis dostępnych zabaw i celów edukacyjnych, którym służą. W tej chwili w serwisie dostępne są zabawy wprowadzające dziecko w świat kolorów, dźwięków i kształtów

Demo - tutaj możesz zobaczyć jak wygląda serwis dla dziecka. Ilość zabaw w wersji demo jest znacznie mniejsza niż ilość zabaw dostępnych dla zarejestrowanych dzieci. Dodatkowo wersja demo nie udostępnia funkcjonalności dostosowywania poziomu zabaw do postępów dziecka.

Rejestracja - aby korzystać z serwisu musisz się zarejestrować jako rodzic. Rejestracja umożliwi Ci utworzenie kont dla Twoich dzieci. Serwis stara się minimalizować ilość zbieranych informacji osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności

Strona główna dziecka - jeśli konto dla dziecka jest utworzone to można już przejść do części serwisu przeznaczonej dla niego. W razie problemów z korzystaniem z serwisu dostępna jest pomoc i poradnik rodzica.

Najnowsze wiadomości

Eduzabawy.pl za darmo do końca maja

Przedłużamy darmowy dostęp do serwisu Eduzabawy.pl do końca maja

Nowy wygląd i strona na FB

Jak Wam się podoba nowy wygląd strony rodzica? Zapraszamy do komentowania na Facebooku

Plan darmowy aktywowany

Komercyjna część serwisu ponownie uruchomiona wraz z możliwością korzystania z niej za darmo

Archiwum wiadomości