Zabawy edukacyjne dla małych dzieci online

Zabawy edukacyjne dla małych dzieci online

Witaj w strefie rodzica serwisu eduzabawy.pl

Serwis zawiera gry i zabawy edukacyjne wspomagające rozwój intelektualny małych dzieci. Głównym celem serwisu jest rozwinięcie w dziecku nawyku uczenia się dla siebie, a nie dla innych. Rejestracja w serwisie jest darmowa i umożliwia korzystanie z pierwszych poziomów trudności.

Na skróty

Wprowadzenie - krótki opis głównych zalet serwisu

Opis zabaw - krótki opis dostępnych zabaw i celów edukacyjnych, którym służą. W tej chwili w serwisie dostępne są zabawy wprowadzające dziecko w świat kolorów, dźwięków i kształtów

Demo - tutaj możesz zobaczyć jak wygląda serwis dla dziecka. Ilość zabaw w wersji demo jest znacznie mniejsza niż ilość zabaw dostępnych dla zarejestrowanych dzieci. Dodatkowo wersja demo nie udostępnia funkcjonalności dostosowywania poziomu zabaw do postępów dziecka.

Rejestracja - aby korzystać z serwisu musisz się zarejestrować jako rodzic. Rejestracja umożliwi Ci utworzenie kont dla Twoich dzieci. Serwis stara się minimalizować ilość zbieranych informacji osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności

Strona główna dziecka - jeśli konto dla dziecka jest utworzone to można już przejść do części serwisu przeznaczonej dla niego. W razie problemów z korzystaniem z serwisu dostępna jest pomoc i poradnik rodzica.

Najnowsze wiadomości

Nowy lektor

W naszym serwisie pojawił się nowy lektor. Profesjonalny głos pani Doroty na pewno uatrakcyjni dzieciom naukę

Eduzabawy.pl za darmo do końca maja

Przedłużamy darmowy dostęp do serwisu Eduzabawy.pl do końca maja

Nowy wygląd i strona na FB

Jak Wam się podoba nowy wygląd strony rodzica? Zapraszamy do komentowania na Facebooku

Archiwum wiadomości